Drewniane nosidełka na lato – nasze letnie nowości

Sezon letnich wypadów w pełni. Świecące wysoko słońce sprzyja wyjazdom nad wodę, bądź zdobywaniu górskich szlaków. Lato to najlepszy okres na weekendowe wycieczki, a długie wieczory najlepiej spędzać w gronie znajomych. Podczas upalnych dni nie ma lepszego sposobu na schłodzenie organizmu jak zimne piwo, które smakuje szczególnie dobrze podczas degustacji z bliskimi osobami. Odpowiednio schłodzony złoty trunek jest symbolem letniego odpoczynku na działce i urodzinowych imprez u znajomych. Pozwól, że przedstawimy Ci praktyczny i gustowny sposób na przenoszenie ulubionego napoju. Poznaj nasz hit prezentowy na ten gorący okres – drewniane nosidełko na piwo.

Oryginalny prezent urodzinowy dla kolegi

Wakacje to najlepszy czas do organizowania urodzinowych imprez. Zaskocz znajomego oryginalnym prezentem w postaci drewnianej skrzynki na piwo z zabawnym wzorem i grawerem jego imienia. Specjalnie na ten letni czas przygotowaliśmy wzory, które rozweselą każdą obdarowaną osobę. W naszej ofercie znajdziesz nosidełko na piwo idealnie sprawdzające się jako prezent na 18 urodziny dla kolegi. W końcu po ukończeniu 18-tego roku życia przychodzi czas na pierwsze legalne piwo. Wręcz znajomemu jedno, dwa, ewentualnie sześć piw w niepowtarzalnym opakowaniu z grawerem jego imienia. Tak praktyczny prezent stanie się chętnie wykorzystywanym atrybutem podczas kolejnych urodzinowych przyjęć i wakacyjnych przygód.

nosidło na piwo z grawerem
Nosidło na piwo z przykładową personalizacją

Wsparcie dla taty w donoszeniu piwa

Wśród naszych nowości, znajdziesz wzory przygotowane także dla osób, których przygoda ze złocistym trunkiem rozpoczęła się już dawno i trwa znacznie dłużej. Potrzebny Ci pomysł na prezent dla taty na 50 urodziny albo upominek dla starszego brata? Drewniane nosidełko na piwo wywoła uśmiech na twarzy każdego z nich. Skrzynka okaże się bardzo przydatna między innymi podczas spotkań ze znajomymi na działce, ale także jako elegancki transporter w drodze do domu ze sklepu. Proponowane wzory z pewnością przypadną do gustu osobom z poczuciem humoru, a przenoszone piwo będzie bezpieczne w takim „opakowaniu”.

nosidło na piwo z grawerem
Nosidło na piwo z przykładową personalizacją

Trenuj noszenie piwa – nosidło dla piłkarza i kibica

Sport to zdrowie, a nic tak dobrze nie nawadnia organizmu po ciężkim wysiłku jak piwo. Pośród naszych prezentowych propozycji znajdziesz drewniane nosidło na piwo dedykowane dla czynnych sportowców oraz wiernych kibiców. Złocisty trunek pozwoli im się zrelaksować po wymagających treningach, a osobiście spersonalizowana drewniana skrzynka na piwo nada napojowi niepowtarzalnego smaku. Tak przygotowany prezent będzie miłą niespodzianką dla każdego sportowca.

nosidło na piwo z grawerem
Nosidło na piwo z przykładową personalizacją

Wybierz śmieszny wzór idealny na prezent dla kibica, ceniącego sobie dobrą oprawę podczas ważnego meczu. Nosidełko prawdę Ci powie i wskaże największego piłkarskiego eksperta w Twoim otoczeniu. I nie ma co ukrywać – transport piwa na mecz nigdy nie był tak szybki i efektowny!

nosidło na piwo z grawerem
Nosidło na piwo z przykładową personalizacją

Na każdym z nosidełek starannie wygrawerujemy imię osoby, której chcesz wręczyć upominek. Indywidualna personalizacja gwarantuje trafiony prezent urodzinowy – stanie się on praktyczną pamiątką celebrowanego wydarzenia. Odwiedź naszą stronę i sprawdź pozostałe propozycje.