Prezent dla taty sportowca – na dzień ojca i nie tylko

Jaki prezent dla taty sportowca będzie godny uwagi? Poniżej, przedstawimy najlepsze pomysły na upominki dla  taty, który jest miłośnikiem sportu. Jeśli Twój tata to trener sportowy, nauczyciel wf-u lub często można go znaleźć na stadionie sportowym to chyba znajdziesz tu to, czego szukasz. Zobacz, zachwyć się i zainspiruj.

Pomysł na prezent dla taty sportowca –  koszulka „Pan piłkarz”

Piłka nożna według Twojego taty to jest to? W takim razie z pewnością ucieszy się z koszulki z imieniem. Koszulka wykonana jest z materiału dobrej jakości, zamieszczony napis jest wyrazisty i trwały. Co więcej zrobi na nim wrażenie, wszak to Pan Piłkarz przez wielkie „P”

koszulka z nadrukiem na prezent dla taty sportowca

Karafka piłka nożna z grawerem

Pozostańmy chwilę w klimatach piłki nożnej. Co powiecie na oryginalną karafkę z kieliszkami?

Niecodzienna karafka w kształcie piłki nożnej zachwyci Twojego kochanego tatę swoim kształtem, wyglądem i zastosowaniem. Zestaw składa się ze szklanej piłki nożnej, która tak na prawdę jest karafką. W komplet wchodzą 4 przeźroczyste kieliszki, które zawieszone są na drewnianych uchwytach. Całość prezentuje się wyjątkowo gustownie i z pewnością zrobi wrażenie na każdym mężczyźnie. Twój prezent dla taty powinien odznaczać się wyjątkowym charakterem, a to zapewni grawer dedykacji i daty. Zobaczcie sami – czyż tata nie chciałby mieć takiej karafki w swojej kolekcji? Karafka z grawerem– inna niż wszystkie, dzięki kształtowi i dedykacji.

karafka na prezent dla taty sportowcaKubek z nadrukiem imienia na prezent dla taty

Wśród rozmaitych gadżetów upominkowych kubki z nadrukiem wiodą prym. Są praktyczne, przydadzą się zawsze, a dzięki możliwości naniesienia personalizacji w mig dopasują się do osoby która ma go otrzymać. Co więcej szanse, że taki kubek stanie się tym ulubionym są ogromne. Spójrzcie tylko na ten kubeczek.Na jednej jego stronie zamieścimy imię taty, na drugiej zapis jak na widocznym foto + Twój/Wasz podpis.

kubek z nadrukiem