Fotoobraz – pomysł na oryginalny prezent

Może chcecie się przekonać jak oryginalnym prezentem na wiele okazji mogą być fotoobrazy? Dzięki nim możecie zachować Wasze piękne, wspólne chwile, ponieważ zostaną one uwiecznione w wyjątkowy sposób i staną się pamiątką wydarzeń ważnych dla Was i Waszych bliskich. Będą świetnym upominkiem na urodziny, imieniny, walentynki, sprawdzą się również jako podarunek pod choinkę czy też na rocznicę np. ślubu. To niebanalny prezent dla członka rodziny, drugiej połówki czy przyjaciela.

Warto zaskoczyć ich czymś, czego na pewno by się nie spodziewali. Takim foto-obrazem sprawicie obdarowanej osobie wiele radości. Sprawdźcie  jakie foto-obrazy możemy Wam zaoferować

Fotoobraz ze zdjęcia na prezent

Fotoobrazy na płótnie to nie tylko rozgrzewający serce upominek, ale i ciekawy element wnętrza który nada mu cieplejszej atmosfery. Nasza profesjonalna załoga i nowoczesne maszyny zadbają o jakość wydruku.  Stosujemy płótno Canvas które cechuje się wysoką jakością i odzwierciedla strukturę płótna malarskiego. Decydując się na obraz ze zdjęciem na upominek pokażesz jak wiele znaczy dla Ciebie ta osoba i wasze relacje.

fotoobraz ze zdjęcia

Pomysł na prezent -fotoobrazy w ramce

Na uwagę zasługują również fotoobrazy w ramce.  Chcesz aby był to poruszający prezent na urodziny? wybierz odpowiednie zdjęcia, a my użyjemy ich i wypełnimy nimi liczbę symbolizującą wiek solenizanta. Możesz wybrać kolor tła, jak i kolor ramki. Umieścimy również datę urodzin. Dzięki temu będzie to nie tylko oryginalny prezent urodzinowy ale i fajna pamiątka.

fotoobraz w ramce

Fotoobraz – obraz ze zdjęcia na prezent

Masz artystyczną duszę i chcesz postawić na cos nieoczywistego? W takim razie postaw na ciekawie wykonany obraz ze zdjęcia, który wygląda jak poskładany ze zdjęć typu polaroid. Taki fotoobraz na prezent z pewnością będzie przyciągać uwagę.

fotoobraz polaroid

Obraz ze zdjęć to doskonały pomysł na to aby wyrazić to, co czujesz. Wyeksponowany na ścianie, będzie świadectwem na to, że w tym domu mieszka miłość. Co sadzicie o takich fotoobrazach?

Komentarze są wyłączone.