Podziękowania dla rodziców-prezent dla rodziców na ślub

Dzień ślubu to bardzo ważny moment nie tylko dla pary młodej, ale i dla ich rodziców. Każde przyjęcie weselne ma w swoim harmonogramie przewidziane kilka minut na podziękowania dla rodziców. Jest to niezwykle miły moment w którym to para młoda wyraża swoją wdzięczność za wychowanie, wszelką pomoc w tym za pomoc okazaną przy organizacji przyjęcia weselnego. Jaki prezent dla rodziców na ślub wybrać by stanowił on odpowiednie dopełnienie podziękowań, jak również miłą pamiątkę tego dnia?

Podziękowania dla rodziców – pomysły

Co by tu kupić rodzicom w ramach podziękowań? Wybór jest bogaty. Możecie wybierać spośród bibelotów typowo pamiątkowych, jak i takich które będą też praktyczne. Jeżeli chodzi o praktyczny prezent dla rodziców to najczęściej wybierane są: szklane wazony, karafki, skrzynka na wino z kieliszkami czy obrazy.

Skrzynka na wino z grawerowanymi kieliszkami doskonale sprawdzi się w roli podziękowania dla rodziców.

Z wygrawerowaną dedykacją czy podziękowaniami to pamiątka na lata, która zawsze będzie przypominać rodzicom o dniu ślubu dzieci. Obraz natomiast z dedykacją czy zdjęciem pary młodej może nie tylko być miłym souvenirem ale również ozdobi wnętrze domu rodziców.

Prezent dla rodziców na weselu – statuetki i certyfikaty

Kolejna grupa prezentów to podziękowania dla rodziców na wesele, potraktowane bardziej w formie pamiątki.  Bardzo elegancko będzie się prezentować statuetka szklana z grawerem, bądź z nadrukiem, jak również certyfikaty. Na gładkiej tafli statuetki umieścimy datę ślubu, imiona rodziców jak i dedykację.  Tego typu pamiątka ślubu może przybrać kojarzący się z miłością kształt serca, jak poniżej:

Dopracowana w każdym detalu statuetka będzie stanowić wykwintne podziękowanie i cenną pamiątkę dla rodziców.

Statuetki  wykonane są z wysokiej jakości szkła a wraz z grawerem dedykacji, to idealny prezent i oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności. Piękne, kolorowe grafiki stanowią doskonałe uzupełnienie całości.  Bazujemy na nowoczesnych maszynach toteż nadruk jak i grawer wykonywane są bardzo starannie i wyraziście.

Album drewniany z grawerem dla rodziców

Niezwykle wysmakowaną formę podziękowań dla rodziców na ślub może stanowić album z grawerem. Oprawiony w solidną oprawę z prawdziwego drewna, zdobioną zawiasami z pewnością zrobi ogromne wrażenie. Na okładce możecie zamieścić datę ślubu, dedykację. Możemy również zamieścić trwałą, kolorową grafikę która będzie stanowić swoistą kropkę nad i. Album posiada w sobie 30 wysokiej jakości, grubej gramatury kartek.  Dzięki zamieszczonym w nim zdjęciom, z pewnością wywoła wzruszenie u obdarowanych nim rodziców.

Album w drewnianej oprawie z dedykacja to fantastyczny pomysł na prezent na podziękowania dla rodziców.

Podziękowanie ślubne dla rodziców – karafka z grawerem

Jako podziękowanie ślubne dedykowane rodzicom doskonale sprawdzi się też karafka z grawerem.  Grawerowanie laserowe sprawi, że na powierzchni karafki zostanie wyczarowana dedykacja, imiona rodziców oraz data ślubu. Prezentowana poniżej karafka występuje w komplecie z 6 szklankami. Jest to rodzaj praktycznego prezentu, którego z dumą można używać później podczas spotkań rodzinnych.

Karafka grawerowana z kompletem szklanek to doskonały pomysł na prezent na podziękowanie dla rodziców.

Pomysł na prezent na podziękowania dla rodziców

Jak widzicie, pomysłów na podziękowania dla rodziców na ślub jest wiele. Nie przytaczamy ich wszystkich, bo nikt by przez to nie przebrnął, dlatego zaprezentowaliśmy kilka najbardziej popularnych. Po oryginalny prezent dla rodziców zapraszamy do sklepu ePrezenty. Znajdziecie tam zarówno prezenty typowo pamiątkowe, jak i praktyczne. Możliwość personalizacji sprawi, że obdarowani nimi rodzice poczują się naprawdę wyjątkowo. Czy już coś Ci wpadło w oko?