Prezent na Komunię dla Dziewczynki – Pamiątki na całe życie

Komunia święta jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Zaraz po Chrzcie, który przyjmujemy w niedługim czasie po narodzinach. Komunia pozwala nam w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej i towarzyszyć wspólnocie Kościoła w przeżywaniu wszystkich radosnych wydarzeń w stanie łaski uświęcającej. I Komunia Święta jest nie tylko ważnym wydarzeniem duchowym dla dzieci przyjmujących ten sakrament, ale także dla jego najbliższych. Należy wspomnieć o nieodłącznym elemencie takich uroczystości i przyjęć, jakim są prezenty. Wszyscy zastanawiamy się niejednokrotnie jaki prezent na Komunię wybrać, aby dziecko było zadowolone. Jeżeli obdarowywana osoba to chłopiec to z pewnością pendrive, czy modny zegarek przypadnie mu do gustu, natomiast jeżeli wybieramy się na komunię do dziewczynki warto zastanowić się nad odpowiednim prezentem i wybrać taki, aby był pamiątką na całe życie. Poniżej przedstawimy trzy propozycje upominków idealne na prezent na Komunię dla dziewczynki.

Złoty medalik z Matką Boską na prezent komunijny

Pierwszą propozycją prezentową na Komunię jest klasyczny złoty medalik z grawerem, który doskonale pasuje na upominek na Komunię dla dziewczynki. Medalik ma kształt łezki, a łańcuszek splot typu singapore, które wspaniale się razem prezentują tworząc spójną całość. Grawer zamieszczony na medaliku nadaje całości osobistego charakteru, natomiast pudełko prezentowe z laminowana tabliczką i dedykacją dla dziewczynki jest znakomitym dopełnieniem prezentu . Zamieszczając w pudełku dedykację, czy życzenia skierowane do dziecka mamy pewność, że prezent na Komunię będzie niepowtarzalnym podarunkiem.

Złoty medalik na I Komunię
Złoty medalik z grawerem

Album z grawerem na prezent na I Komunię Świętą

Kolejną propozycją prezentową dla dziewczynki jest album z eko skóry w kremowym kolorze z grawerem. Album pomieści 200 zdjęci o formacie 10 cm x 15 cm, czyli dokładnie tyle ile zajmować będą najważniejsze wspomnienia komunijne. Okładka z eko skóry prezentuje się bardzo elegancko, ma śliczny kremowy kolor i matowe wykończenie. Zamieszczona dedykacja nadaje podarunkowi pamiątkowego charakteru, zaś wygrawerowana data i miejscowość pozwolą zachować w pamięci na dłużej jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka.

Album na zdięcia na prezent
Album na zdjęcia z grawerem

 

Statuetka serce z grawerem na prezent na I Komunię

Ostatnią propozycją prezentową, która znakomicie nadaje się na prezent na komunię dla dziewczynki jest szklana statuetka z emblematem i grawerem. Statuetka ma kształt serca i prezentuje się bardzo elegancko, a jednocześnie uroczo. Na statuetce znajduje się emblemat w kształcie kielicha z hostią, co doskonale wpisuje się w klimat uroczystości. Zamieszczając na statuetce dedykację masz pewność, że wręczony prezent będzie wieloletnią pamiątką. Statuetka ma kształt serca, dzięki czemu nie tylko przypadnie do gustu obdarowanej dziewczynce, ale będzie ozdobą w jej pokoju.

Szklana statuetka w kształcie serca na prezent
Szklana statuetka z grawerem

Wszystkie przedstawione propozycje prezentowe doskonale sprawdzą się w roli prezentu na komunię dla dziewczynki. Personalizacja zamieszczona na upominku daje nam gwarancję niepowtarzalnego prezentu komunijnego i pamiątki na całe życie, która ilekroć na nią spojrzymy przypomni ważną uroczystość i beztroski czas dzieciństwa.