Prezent na mikołajki dla przyjaciółki!

dla-krolewny

Dzisiejszym postem przedstawiamy Ci wyjątkowe prezenty stworzone dla każdej kobiety, która uwielbia być królewną!

  1. Poduszka – no bo przecież głowa kiedyś musi odpocząć od korony!

Jeśli wiesz, że osoba, której chcesz sprawić niespodziankę uwielbia spać, wylegiwać się lub leniuchować, to bez wątpienia najlepszym pomysłem będzie poduszka z nadrukiem. Wybierając dowolne imię i dopisując tekst : Czasem głowa musi odpocząć od korony z pewnością zaskoczysz przyjaciółkę!  :)Wszystkie kobiety to królewny, które powinny być ciągle rozpieszczane. Poduszka sprawdzi się w tej roli najlepiej! Przyjaciółka musi kiedyś odpocząć, przez cały rok bowiem była grzeczna:)

2. Pokal do piwa dla królewny, nie tylko Paulinki:)

Czasem w długie zimowe wieczory lubimy wspólnie z przyjaciółką usiąść i powspominać dawne lata. Aby wieczór był wyjątkowy trzeba stworzyć klimat! Rewelacyjnym pomysłem będzie delektowanie się ulubionym piwkiem. Wiedz, że jeszcze lepiej będzie smakował z osobistego pokala, który wykonamy specjalnie na Twoje zamówienie. Imię wybranej przyjaciółki i zabawny tekst na pewno ją rozbawi. Mikołajkowe świętowanie można zacząć od razu !

Mikołaj przychodzi do każdego, a szczególnie do przyjaciół. Wybierz dla kochanej przyjaciółki prezent, który będzie jej towarzyszył cały rok.