Prezent pod choinkę dla męża – co wybrać? Eleganckie propozycje

romantic bouquet of poppies and a gift

Świąteczny nastrój sprawia, że tempo przygotowań na pierwszą gwiazdkę jest coraz szybsze. Bardzo często odkładamy wybór odpowiedniego prezentu na później. Boże Narodzenie jest wyjątkowe, a będąc w błogim stanie zadowolenia ciągle myślimy jak sprawić drugiej połówce radość. Jaki wybrać prezent, który byłby inny niż zwykle, a przede wszystkim, aby był niepowtarzalny?

Wybierając prezenty pod choinkę staramy się zadowolić każdą osobę, a tym bardziej  naszego  ukochanego. Co roku głowisz się co wybrać na prezent pod choinkę dla męża? Dziś zaprezentujemy Ci dwie ekskluzywne propozycje, które sprawdzą się idealnie w roku świątecznej niespodzianki.

  1. 5 – elementowy zestaw do whisky z indywidualną personalizacją.

W ciągu roku mamy mnóstwo okazji do świętowania różnych wydarzeń w życiu. Awans, urodziny, imieniny czy też spotkanie po latach. Na tę okoliczność wypada sięgnąć po najlepszy alkohol, a przede wszystkim wznieść toast sięgając po wyjątkowe szkło. Zestaw do whisky, na który składa się karafka oraz 4 szklanki wykonana została w typowo męskim stylu. Pojemność karafki wynosi 750 ml, a jednej szklanki 280 ml. Zestaw został wykonany ze szkła. Ręcznie formowany profil karafki sprawił, że struktura szkła może zawierać pęcherzyki powietrza. Łącząc prezent z pełną personalizacją dodasz mu indywidualnego charakteru. Dzięki metodzie grawerowania Twoje życzenia bądź dedykacja już na zawsze będą ozdabiać elegancką karafkę Twojego męża.

2. Ekskluzywny zestaw do golenia Larus Collection z grawerowaniem

Każdy mężczyzna stara się dbać o swój wygląd. Codzienna pielęgnacja bez wątpienia obejmuje regularne golenie się. Dla męża, który ceni sobie klasykę oraz tradycyjność mamy ekskluzywny zestaw do golenia prestiżowej firmy Larus Collection. Komplet obejmuje stojak, pędzel, miseczkę oraz golarkę. Pędzel został wykonany z włosia borsuka, a metalowe elementy wykonano z trwałej i odpornej na korozję stali. Wybierając swoją dedykację na grawer sprawisz, że zestaw do golenia zostanie przeznaczony specjalnie dla Twojego męża.