Top 3 prezentów na mikołajki dla dziewczyny!

top-3

Gdy spadnie pierwszy śnieg powoli zaczynamy czuć święta.  Zima oznacza, że już niedługo pojawi się święty Mikołaj, który będzie rozdawał prezenty. Czy w tym roku chcesz zostać Mikołajem dla swojej dziewczyny? Mamy kilka podpowiedzi, które ułatwią Ci wybór idealnego prezentu.

  1. Spersonalizowana bransoletka Marbell z Gwiazdką

Kobiety uwielbiają biżuterię, wszystko co się błyszczy i jest piękne. Pomyśl jak wielkim zaskoczeniem byłoby podarowanie ukochanej bransoletki z grawerem imienia. Wybierz dla niej produkt z linii Marbell. Dołączona zawieszka w kształcie gwiazdki idealnie wkomponuje się w świąteczny klimat. Tylko personalizacja potrafi sprawić, że Twój prezent wzruszy dziewczynę lub narzeczoną. Grawer imienia czy innego tekstu na gwiazdce sprawi, że bliska Ci osoba otrzyma prezent, który będzie miała blisko serca cały rok.

2. Pokal dla prawdziwej Królewny z dedykacją

Uwielbiamy spędzać wspólnie czas z kimś kogo kochamy, a tym bardziej jeśli degustujemy się ulubionym piwkiem. Pokal z grawerem dedykacji rozpromieni twarz każdej dziewczyny. Pozytywna dedykacja „A TERAZ KRÓLEWNA PAULINKA USIĄDZIE I PIWKA SIĘ NAPIJE!” zauroczy Twoją ukochaną. Od tej pory będziecie mogli razem oglądać mecze piłkarskie i cieszyć się z wygranej ulubionej drużyny. Takim prezentem puść oczko swojej dziewczynie w te święta, niech też pokocha piłkę nożną.

3. Lusterko kompaktowe z grawerem imienia

Co powinno znaleźć się w damskiej torebce? Chyba każdy z marszu odpowie, że lusterko. Musisz wiedzieć, że kobiety po kilka razy dziennie przeglądają się w lustrze, by skontrolować swój wygląd. Wybierz dla niej oryginalne lustereczko w dowolnym kolorze, które oczaruje ją od pierwszego wejrzenia.

Święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku. Wybierz dla kochanej dziewczyny prezent, którym będzie mogła cieszyć się już zawsze:)