Top 3 prezentów świątecznych na szczęście!

59

Zastanów się jak wielką niespodzianką w te święta może być podarowanie prezentu na szczęście? Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 propozycje świątecznych niespodzianek, które z pewnością oczarują niejedną kobietę.

  • Czerwony portfel z grawerem dedykacji

Portfel jest chyba jednym z najbardziej praktycznych pomysłów na prezent. Dziś przedstawiamy Ci jeden z nich. Elegancki skórzany portfel wyposażony w 3 kieszenie na banknoty, kieszenie na karty kredytowe oraz dokumenty. Miejsce na monety zamykane jest na klips. Portfel objęty jest roczną gwarancją. Spraw, aby Twój prezent był inny i wybierz opcję jego pełnej personalizacji. Grawerując na wewnętrznej stronie portfela dowolny tekst sprawisz, że Twój prezent będzie inny i zamieni się w pamiątkę na całe życie.

Nowy rok sprawia, że zastanawiamy się co zmienić w naszym życiu. Czasami decydujemy się na zmianę wyglądu, miejsca pracy lub podjęcia decyzji o ślubie. Jeśli chcesz by bliska osoba mogła precyzyjnie określić swoje cele pomóż jej sprawniej organizować czas. Kalendarz będzie jednym z najbardziej skutecznych metod na organizację dnia. Zapisując wszystkie ważne informacje, robiąc szczegółowe notatki można bez problemu osiągnąć wymarzony cel.

Kobieta, która dba o swój wygląd z pewnością przyzna, że lusterko jest nieodłącznym elementem jej torebki. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie kompaktowe lusterko, na którym możemy umieścić grawer z wybraną przez Ciebie dedykacją. Zaskocz ukochaną kobietę wyjątkowym prezentem, który podkreśli jej urodę i charakter.