Kalendarz na walentynki – praktyczny pomysł na prezent 14 lutego

Czy wiedziałeś, że Kalendarz na walentynki znakomicie sprawdzi się jako prezent na walentynki? Lada chwila rozpocznie się walentynkowy szał, a my gorączkowo zaczniemy rozmyślać nad prezentem dla ukochanej osoby. 14 lutego święty Walenty będzie obchodził swoje imieniny, a wraz z nim tysiące par będą wyznawać sobie miłość i obdarowywać się upominkami. Dlatego dzisiaj, chcemy Ci pomóc, byś nie zginął w gąszczu pomysłów i okazji.

Kalendarz na walentynki

Jesteśmy specjalistami od prezentów – w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych i nietypowych podarunków. Dlatego zaszalej w tym roku – zamiast serduszek i czerwonych róż podaruj swojej Drugiej Połówce nietypowy, ale bardzo praktyczny prezent. Kalendarz z grawerem lub nadrukiem indywidualnej treści to prezent, który zrobi wrażenie .  Poniżej przedstawiamy klasyczny kalendarz książkowy z pięknym i trwałym nadrukiem imiennej dedykacji, oraz pasujących do okazji serduszek.

kalendarz na walentynki z nadrukiem

Kalendarz walentynkowy z magnesem

W codziennej pracy skupiamy się na tym aby wymyślać dla Was coraz to nowsze i coraz fajniejsze pomysły na podarunki z przeróżnych okazji. Naszą nowością jest kalendarz zamocowany na magnesie o formacie A5(wielkość kartki z zeszytu) . Dodamy, że będzie to magnes ze zdjęciem które nam prześlesz! Idealnie będzie się trzymać na lodówce i codziennie będzie przypominać o łączącym Was uczuciu.

kalendarz na walentynki na magnesie

Duży kalendarz na walentynki na sklejce drewnianej

Pięknie będzie się też prezentować duży kalendarz jednodzielny zamieszczony na sklejce drewnianej na której nie tylko nadrukujemy dedykację i Wasze imiona, ale i zamieścimy zdjęcie.  Taka tabliczka jest wielokrotnego użytku – gdy skończy się rok, możecie zamieścić tam kalendarz na kolejny.

kalendarz na walentynki drewniany

Co sądzicie o naszych propozycjach? I czy według was kalendarz na walentynki to dobry pomysł na prezent?